Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11970

Л.Супрун назвала регіоналів "кнопкодавами"

Не було жодної хвилини обговорення у Верховній Раді такого важливого документу, як державний бюджет на 2010 рік, зазначила у ефірі одного з українських телеканалів лідер Народно-демократичної партії Людмила Супрун, передає ІМК.

"Це приниження і членів Партії регіонів, і всіх членів коаліції. Цей документ не є гроші уряду. Це є гроші країни", - підкреслила Л.Супрун.

"Люди мають право знати, чи можуть вони розраховувати на підвищення удвічі виплат на дітей, як це обіцяли, люди мають право знати, чи будуть в них вчасні пенсії, скільки буде коштувати проїзд на транспорті, і чи будуть пільги зберігатися", - пояснила політик.

"Коли приймається цей документ, а відповідей і запитань ніхто не ставить - це абсолютно цинічне ставлення до людей", - додала вона. "На всі ці запитання бюджет дає чітку відповідь: ні. Виплати не підвищені, багато речей, які тут записані, не притаманні закону про бюджет, наприклад, право уряду змінювати самостійно розмір будь-яких виплат - це регулюється виключно законом", - наголосила Л.Супрун.

За її словами, хоча б самі регіонали мали почитати, за що голосували. "Щоб вони не відчували себе кнопкодавами, а відчували себе причетними до реформ в Україні, до покращення життя в Україні", - підкреслила політик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram