Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14745

В.Литвин запропонував В.Ющенку опалювати приміщення соломою (доповнено)

Голова Верховної Ради Володимир Литвин в ефірі одного з телеканалів запропонував Віктору Ющенку показати приклад опалення соломою свого помешкання, передає ІМК.

"Якщо звучать заклики про те, що потрібно було не приймати це рішення (про зменшення ціни на газ в обмін на продовження перебування в Україні ЧФ РФ - Ред.), а топити соломою, як сказав один вождь, то виникає питання, а де він бачив, що в Україні є солома, а по-друге - хай покаже особистий приклад. І хай підкаже, як хімічні і металургійні підприємства можна отопити соломою", - зауважив В.Литвин.

За словами політика, без домовленості про зниження ціни на газ, потрібно було б людям, які проживають в однокімнатній квартирі платити за газ в найближчі дні - в межах 500 грн, 2-кімнатній - за 900 грн, 3-кімнатній - до 1,5 тисячі грн, не говорячи про інші послуги. "Чи витримали б наші люди таку платню, однозначно ні, якщо середня заробітна плата по країні в межах 2 тисяч грн", - додав спікер.

Коментуючи заяви, що харківська угоди приймалася на користь олігархів, В.Литвин сказав: "Кажуть, що працюють на користь олігархів. Нема заперечень, але на заводах цих олігархів, (а заводи роздали ті ж люди, які критикують угоди, самі є олігархами), там же люди працюють, їм потрібна зарплатня. А тоді буде простіше, скажуть, що будуть платити взагалі копійки, бо собівартість продукції є дуже високою, і будуть страждати не олігархи, а люди".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram