Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15345

БЮТ боїться репресій збоку влади

Опозиція несе відповідальність за тих людей, які постраждали або можуть постраждати під час мітингів. Таку думку у ефірі одного з українських телеканалів висловив народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Власенко, передає ІМК.

"Безумовно, ми відповідаємо за тих людей. Тут теж мають розібратися правоохоронні органи. Було декілька бійок - люди були емоційно налаштовані. Але у декількох випадках, і ми маємо такі дані, міліція сама провокувала дії людей", - розповів він.

За словами депутата, скоріше за все, за дії у Верховній Раді, будуть відповідати не регіонали, що били людей, а опозиція, що постраждала від кулаків регіоналів, адже саме опозиція зараз зазнає утисків і репресій. Також бютівець зазначив, що його політична сила та НУ-НС не можуть відповідати за пошкоджені меблі у Верховній Раді.

"Відповідальність має бути персоніфікована. Треба ще довести, що конкретна людина пошкодила меблі", - пояснив С.Власенко. Він додав також, що, якщо спікер Володимир Литвин вважає, що постраждав від яєць, які летіли в нього у вівторок, він має подати заяву.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram