Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14910

В.Литвин розказав, коли в ВР обговорять допуск іноземних військ

"Нам потрібно приймати рішення про допуск іноземних військ на територію України для проведення військових навчань, оскільки це робить весь світ, і нам треба відійти від політичних симпатій і антипатій", - про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив Голова Верховної Ради Володимир Литвин, передає ІМК.

Відповідаючи на запитання, чи буде поставлене в ВР питання про допуск іноземних військ на територію України для участі у військових навчаннях,

В.Литвин сказав: "Таке питання буде поставлене в ВР після 11 травня. Я думаю, що потрібно приймати таке рішення, і це має бути рішення не коаліції, а парламенту, поза як там передбачено проведення до 10 навчань за участю військ США, Словаччини, Білорусі, Росії, інших країн. Всі інтереси, зовнішньополітичні симпатії у цьому документі можуть бути враховані, а тим паче, що Україна отримає від цього кошти, невеликі, але кошти. Все складається з копійок, не треба нічим нехтувати, тим більше, що наші військові мають можливість проводити навчання, це також плюс".

За його словами на цей рік передбачено за усієї нашої бідності істотне збільшення фінансування Міністерства оборони.

"Минулого року було передбачено на фінансування збройних сил України 8 млрд грн, реально було профінансовано 6,7 млрд грн, на цей рік виділено 14 млрд і 400 з хвостиком млн грн. При цьому днями на РНБО було поставлене завдання, щоби при перегляді бюджету були враховані додаткові потреби Міністерства оборони", - додав спікер парламенту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram