Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24150

Якщо в РФ почнеться війна, території України вона не торкнеться - Л.Кожара

Реальних основ для конструктивної критики щодо перебування Чорноморського флоту на території України немає, і всі спроби опозиції унеможливити ратифікування харківської угоди - це лише спосіб заявити про себе. Таку думку у коментарі ІМК висловив народний депутат України, член фракції ПР, заступник голови Комітету ВР у закордонних справах Леонід Кожара.

"Для опозиції це черговий гарний піар, спроба нагадати про те, що вона є. Тому що, чесно кажучи, нинішня влада дає дуже мало приводів для конкретної та прагматичної критики. Поки що у нас все робиться правильно, Україна прискорює процес реформування, ми прийняли бюджет, ми відновили співробітництво з МВФ, отож поки критикувати нема за що. А Чорноморський флот - це тема, звичайно, гостра. І тому вони намагаються її використати", - заявив Л.Кожара.

Коментуючи побоювання деяких людей, що через базування іноземної військової бази на території України нашу країну можуть торкнутися чужі військові проблеми, регіонал заявив, що "якщо в Росії почнеться війна, територію України це аж ніяк не торкнеться".

"А флот має вести себе у відповідності з тими правилами, які встановлені у двосторонній угоді", - підсумував він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram