Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15960

В Україні працюватимуть европейські медійні експерти

Відбулося засідання Керівного Комітету спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи "Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі", повідомляє пре-служба Нацради з телерадіомовлення.

У засіданні брали участь представники від Європейського Союзу, Ради Європи та організацій - партнерів проекту.

На засіданні було оприлюднено звіт про напрацювання за попередній період

реалізації проекту (грудень 2009 - квітень 2010 років). Звіт охопив діяльність у рамках трьох частин проекту: "Нормативно-правова база діяльності ЗМІ", "Підтримка впровадження Етичного кодексу, саморегуляції та підвищення професійних стандартів журналістики" і "Покращення співпраці між засобами масової інформації, громадянським суспільством та керівниками державних адміністрацій".

У рамках другого компоненту, що стосується поліпшення професійних стандартів журналістської діяльності, було проведено круглий стіл та громадське обговорення на тему "Створення системи суспільного мовлення в Україні: європейські стандарти та українські реалії", конференцію щодо кращих практик саморегуляції у медіа та рекламній галузі, а також оціночний візит щодо створення стратегії Національного прес-клубу.

З огляду на успішну діяльність проекту в Україні та зважаючи на нові потенційні виклики для ЗМІ, Представництва Європейського Союзу та Ради Європи поінформували учасників засідання про рішення подовжити спільний проект "Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі" в межах зазначених компонентів до 31 грудня 2010 року. Таким чином, було презентовано проект Плану роботи проекту "Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі" на період його продовження (травень - грудень 2010 р.).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram