Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 16 квітня 2021 12:14
Новини: Політика
14325

Україна може визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії - експерт

Після рішення по ЧФ РФ можна очікувати чого завгодно, заявив у медіа-холі ІМК екс-заступник міністра закордонних справ України Валерій Чалий у відповідь на запитання, чи визнає Україна незалежність Абхазії та Південної Осетії.

"Тому що позиції по пролонгації Чорноморського флоту не було у програмі кандидата Януковича. А от щодо визнання Абхазії та Південної Осетії, які визнані лише кількома країнами, то такі заяви були. І Віктор Янукович особисто неодноразово про це говорив. Тому я абсолютно не здивуюсь, якщо це перейде у практичну площину", - заявив В.Чалий.

На його думку, "це було б помилковим рішенням, недалекоглядним і сумнівним з точки зору національного інтересу України".

"На сьогодні позиція України чітка: ми не визнаємо Косово і тримаємо цю позицію. У нас є свої питання, ми хочемо забезпечити надійну безпеку на наших кордонах, і тому нам прецеденти такого роду не потрібні", - заявив екс-заступник міністра закордонних справ.

Нагадаємо, раніше політолог Кость Бондаренко заявив, що "навряд чи Україна буде бігти поперед батька в пекло і визнаватиме Південну Осетію та Абхазію".

Джерело: УНН