Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19800

Україна та ЄС працюють над підготовкою "дорожньої карти"

Україна та Європейський Союз продовжать роботу над підготовкою так званої "дорожньої карти" із запровадження безвізового режиму поїздок для українських громадян до країн Євросоюзу. Про це ІМК повідомили в прес- службі Мінюсту України. Міністр юстиції Олександр Лавринович за підсумками спільного засідання Підкомітету "Юстиція, свобода та безпека" в рамках Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, наголосив, що українська та європейська сторони вперше зібралися для спільного обговорення питань юстиції, свободи та безпеки після президентських виборів в Україні та формування в країні нового уряду.

У ході спільного засідання українська сторона висловила своє бачення щодо переліку критеріїв, які міститиме майбутня "дорожня карта", виконання яких дозволить скасувати візовий режим поїздок громадян України до держав-членів ЄС. Обговорення відбулося в контексті інформації про набрання чинності 5 квітня 2010 року Візовим кодексом Європейського Союзу.

УВ свою чергу у контексті діалогу європейська сторона закликала Україну до подальшого поглиблення реформ у сфері управління кордонами та боротьби з нелегальною міграцією.

Також обговорили питання досягнень України у сфері боротьби з організованою злочинністю та тероризмом. Сторона ЄС звернулася з проханням надати загальну статистичну інформацію, яка віддзеркалює досягнення України у боротьбі з наркотиками, протидії торгівлі людьми, відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом та фінансуванням тероризму.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram