Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16125

Загальний фонд місцевих бюджетів 133,7 млрд грн - Ф.Ярошенко

Загальний фонд місцевих бюджетів сягає 133,7 млрд грн. Про це під час публічного представлення Державного бюджету на 2010 рік сказав міністр фінансів Федір Ярошенко.

"Фінансова забезпеченість місцевих бюджетів, перерозподіл коштів на користь регіонів - такий принцип закладено в Державному бюджеті на 2010 рік. План доходів місцевих бюджетів було збільшено на 13,2%, їхні видатки зростуть на 24%. Водночас зменшується на 19,5% обсяг вилучень до Державного бюджету, та збільшується на 10,2 млрд грн дотація для місцевих бюджетів", - наголосив міністр.

За його словами, частка видатків фонду місцевих бюджетів в загальному фонді зведеного бюджету держави складає 44%, в той час, як доходи місцевих бюджетів в структурі доходів зведеного бюджету України складають 22,2%.

"В 2,7 рази збільшено видатки на соціально-економічний розвиток регіонів, які на 2010 рік передбачено в обсязі 2,7 млрд грн", - зауважив Ф.Ярошенко.

Крім того, міністр додав, що низка загальнодержавних програм також має позитивний ефект для розвитку регіонів. "В регіони спрямовується значний додатковий фінансовий ресурс, в якому значно посилена інвестиційна складова, що дозволить якісно покращити стан фінансів місцевих бюджетів", - сказав Ф.Ярошенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram