Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15900

8 травня до Львова приїдуть запорожці

Напередодні Дня Львова львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-КОЗАК" відправляється в автопробіг до Польщі взяти участь у фестивалі антикварних автомобілів "Ралі Св. Кшиштофа" у містечку Отрембуси (37 км. на захід від Варшави). Про це кореспонденту ІМК повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

В місті Отрембуси знаходиться один з найбільших у Європі приватних музеїв техніки та моторизації. Україну на фестивалі презентуватимуть 10 автомобілів клубу.

В рамках святкування 50-річчя Запорожця понад 20 автомобілів клубу здійснять всеукраїнське турне за маршрутом Львів-Вінниця-Запоріжжя-Ялта- Львів (довжина 3333 кілометрів). В Запоріжжі клуб відвідає завод АвтоЗАЗ, а на острові Хортиця відбудеться Міжнародний зліт власників Запорожців.

Після повернення клуб "ЗАЗ-КОЗАК" організовує ряд акцій, що увійшли до офіційної програми святкування Дня Львова-2010. 8 травня в гості до львівських Запорожців приїдуть їх колеги з інших клубів, щоб презентувати виставку оригінальних та тюнінгових моделей ЗАЗ-965: на огляд будуть виставлені екзотичні розробки клубу ЗАЗ-трайк, ЗАЗ-баггі, ЗАЗ-пікап, ЗАЗ- джакузі та інші.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram