Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14865

Президент ПАРЄ не засуджує дії опозиції

"Президент ПАРЄ Мевлют Чавушоглу спростував повідомлення, що він начебто засудив дії української парламентської опозиції у ВР 27 квітня 2010 року під час ратифікації харківської угоди, - про це, як передає кореспондент ІМК народний депутат від фракції БЮТ, член постійної делегації ПАРЄ Сергій Соболєв.

"Після того як ми почули заяву прес-служби Володимира Литвина, про те, що Президент ПАРЄ засудив дії опозиції, які відбувалися під час ратифікації харківської угоди, ми добиличся зустрічі делегації з М.Чавушоглу, де була заявлена чітка позиція про те, що він не втручається у внутрішні справи, і наколи не збирається давати оцінку діям опозиції і діям влади".

С.Соболєв також зазанчив, що українська делегація проінформувала Президента ПАРЄ і депутатів як ітам представлені, що 27 квітня представники опозиції були викинуті із своїх місць і чужими картками представники більшості проголосували за ратифікацію харківської угоди, бюджету і таке інше.

"Для Парламентської Асабмлеї це був шок. За часів ПАРЄ був один єдиний випадок, коли народний депутат, який представляв Україну додумався голосувати за іншу особу в Парламентській Асамблеї. Це закінчилось тим, що головуючий негайно зупинив сесію, ця людина була видворена залу засідань і позбавлена права голосу на наступних засіданнях. Для всіх 48 країн, які входять в ПАРЄ, за вийнятком Білорусі, це найбільше порушення закону, а в деяких країнах наівіть є процес кримінального переслідування за голосування за іншу особу в парламенті", - додав політик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram