Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13995

А.Гриценко: з фінансами робитимуть що хочуть

"Державний бюджет на 2010 рік мало того, що був "проламаний" без жодного обговорення, ще й надає екстраординарні повноваження чинному уряду", - зазначив голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони А.Гриценко. Депутат також сказав, що подібного не було ані при Кучмі, ані при інших Президентах. Про це ІМК повідомили в прес-службі політика. "Бюджету в тому вигляді, в якому він ухвалений, не бачив ніхто, - пояснив А.Гриценко. - А книжечки з цифрами, які роздали, - насправді проміжний варіант".

Втім, голова Комітету радить всім, особливо - людям з юридичною освітою - ретельно прочитати примірник бюджету, адже той містить "унікальні пасажі, ноу-хау для всієї планети".

"Там написано, що закони України виконуються лише в тій частині, де вони не суперечать рішенням - увага! - уряду. Тобто закон, який має вищу юридичну силу, ніж постанови уряду, тут відходить на десятий план. Уряд сам може прийняти будь-яке рішення і рулити країною".

Крім цього, Гриценко повідомив, що цей документ надає уряду право на власний розсуд перерозподіляти державні кошти. "Тобто, фактично ця книжечка не має жодного значення. З фінансами робитимуть що хочуть", - констатував він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram