Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15120

Студентська профспілка заявила про переслідування

Профспілка студентів, аспірантів та молодих спеціалістів просить Комітет Верховної Ради з питань науки та освіти створити громадську експертно- апеляційну раду, яка б здійснювала нагляд за додержанням законодавства України при відрахуванні студентів з вишів. Про це ІМК повідомили в прес- службі народного депутата Володимира Полохала. Студенти і громадські діячі звернулися до Голови Комітету Володимира Полохала підтримати їх ініціативу і внести зміни до кримінального законодавства щодо вдосконалення механізмів судового захисту студентів від незаконного відрахування з вищих навчальних закладів, а також створити при Комітеті з питань науки і освіти громадсько-експертну апеляційну раду, яка б у відповідності до Закону України про Комітети Верховної Ради України, допомагала здійснювати нагляд за додержанням законодавства України в реалізації права громадян на освіту.

Підставою для таких ініціатив молоді стали численні факти утисків студентства з боку місцевих адміністрацій та деяких керівників вищих навчальних закладів у Харкові, Одесі, Донецьку та в інших містах за їх участь в анти-Табачній кампанії.

В.Полохало пообіцяв підтримати ініціативи студентів, а також зазначив, що більшість порушених ними проблем може бути вирішена у разі ухвалення нової редакції Закону України про вищу освіту, ухвалення якого блокується нинішньою більшістю.

Джерело: УНН