Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17835

ПАРЄ рекомендує змінити закон "Про прокуратуру"

На виконання домовленостей, досягнутих 27 квітня під час робочого візиту Президента України Віктора Януковича до Французької Республіки для участі у другій частині сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, та за результатами зустрічей з керівництвом Ради Європи, Глава держави дав Урядові низку доручень. Про це ІМК повідомили в прес-службі глави дежави. З метою адаптації виборчого законодавства України до європейських стандартів та з урахуванням висновків Венеціанської комісії урядовці повинні підготувати та подати на розгляд Президентові України пропозиції щодо внесення необхідних змін до відповідних законів України та доцільності їх кодифікації.

Ще одне доручення стосується забезпечення врахування висновків Венеціанської комісії під час розробки законопроектів у рамках реформування судової системи. Наступний законопроект, котрий має бути підготовлений відповідно до висновків та рекомендацій ПАРЄ і внесений в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України, - нова редакція Закону України "Про прокуратуру".

Крім того, мають бути доопрацьовані та подані в установленому порядку Президентові України проекти Законів України "Про компенсацію шкоди жертвам насильницьких злочинів", "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми" тощо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram