Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27540

Президент доручив забезпечити виконання російсько-українських угод

З метою належного виконання домовленостей, досягнутих під час робочого візиту Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва в Україну 21 квітня цього року, Президент України Віктор Янукович доручив Урядові забезпечити імплементацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України після набуття нею чинності. Про це ІМК повідомили в прес-службі глави держави. Також за дорученням Глави держави Кабінет Міністрів має опрацювати питання проведення Українсько-Російського економічного форуму під патронатом Президентів України і РФ, що проходитиме у Краснодарському краї (Росія) та в Донецькій області.

Окрім того, Уряд має внести пропозиції щодо реалізації проектів українсько- російського прикордонного і міжрегіонального співробітництва; опрацювати з російською стороною план дій щодо їх реалізації.

У контексті проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні та зимових Олімпійських ігор 2014 року в РФ, Президент доручив урядовцям опрацювати питання розвитку міжнародних транспортних коридорів і внести відповідні пропозиції.

На доручення Віктора Януковича найближчим часом мають бути завершені переговори з російською стороною та підготовлена до підписання Угода про прикордонну торгівлю між Україною і Російською Федерацією.

Джерело: УНН