Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11340

БЮТ на мітингу захищатиме національні інтереси

БЮТ закликає українців приєднатися до акції щодо скасування угоди про перебування Чорноморського флоту РФ на території України до 2042 року. Про це ІМК повідомили у прес-службі БЮТ.

Акція, що покликана "змустити прокремлівську більшість у Верховній Раді скасувати кабальну угоду про продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року", відбудеться у вівторок, 11 травня 2010 року, о 9 годині ранку під Верховною Радою.

"Почався процес руйнації України. Новій владі знадобилося лише 50 днів для здачі національних інтересів. Це тільки перші кроки банди Януковича, кожен з яких загрожує суверенітету та незалежності України, принижує честь та гідність її народу.

Вони вже відмовились від запасів високозбагаченого урану, що поставило хрест на наукових розробках у сфері ядерної енергетики. Також пішли у наступ на українську мову, більше того, Янукович дозволив собі на засіданні ПАРЄ читати промову російською. Продовживши термін базування Чорноморського Флоту Росії на території України, злочинна влада довела, що інтереси України її цікавлять менш за все", - йдеться у заяві партії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram