Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12765

Бюджет-2010 був підготований менше ніж за місяць

Треба особливо підкреслити той факт, що Україна нарешті отримала бюджет, підкреслив у ефірі одного з українських телеканалів заступник міністра фінансів України Сергій Рибак.

"Нарешті Україна отримала бюджет, це дуже важливо. Дуже важко було працювати без держбюджету, це кожен відчув це на собі. Звичайно, він був прийнятий дуже швидко", - зазначив заступник міністра.

Він розповів, що бюджет-2010 був підготований менше ніж за місяць, потім його схвалив бюджетний комітет, і він був прийнятий.

"Бюджет вступив в силу, у першу чергу він несе дуже великі соціальні виплати, які повністю в цьому бюджеті враховані. Зараз не стоїть питання про перегляд бюджету, а лише про виконання показників. Прийняти бюджет - це всього відсотків 30% від тої роботи, що робить кожне міністерство", - підкреслив С.Рибак.

Він упевнений, що дефіцит бюджету не буде більше задекларованого. "Треба працювати, ми будемо працювати, - і збільшення не буде. Якщо просто намалювати і нічого не робити - дійсно, дефіцит буде зростати. Ми вміємо працювати і наповнювати бюджет реальними ресурсами", - зазначив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram