Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20610

Бюджет-2010 і молока не дає, і телятки не буде - НУНС

В ефірі одного з українських телеканалів депутат від блоку "Наша Україна- Народна Самооборона" Павло Жебрівський назвав бюджет-2010 "яловим".

"Я думав, яку назву дати цьому бюджету, і тут зрозумів - він "яловий" - і молока не дає, і телятки не буде", - пожартував він. Жебрівський пояснив, що у першу чергу у бюджеті Азарова доходи бюджету завищені у порівнянні тільки з минулим роком на 30%.

"Чому молока не буде, - бо обіцяли одні соцстандарти, а виконали тільки 30- 40% від своїх обіцянок", - зазначив депутат.

Він пояснив, що у бюджеті передбачено 394,7 мільярдів гривень видатків, і тільки близько 30 мільярдів - це бюджет розвитку.

"Говорити про якийсь розвиток за таких умов не доводиться. Передбачено 13,1% інфляції, - не розумію, звідки така цифра могла взятися. Оскільки ціна на газ для населення і комунальні тарифи не зростають завдяки газу - це означає, що для виконання соціальних обіцянок буде включений друкарський верстат", - вважає П.Жебрівський.

Бюджет був отриманий тільки в неділю, а вже у вівторок його голосували - це надто швидко, зазначив депутат. "Я упевнений - 70% депутатів не отримували цей талмуд, 20% його навіть не відкривали. Лише 5-7% прочитали його від початку до кінця. А голосували тільки через те, що свої хлопці подали його", - підкреслив нунсівець.

Також П.Жебрівський зазначив, що на бюджетному комітету за документ не голосували навіть комуністи - тільки Блок Литвина та регіонали.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram