Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13725

Держбюджет не зменшив апетити "банківської мафії" - Н.Вітренко

"Я вважаю, що на закладені у бюджеті норми прожиткового мінімуму вижити принципово неможливо", - про це в ексклюзивному коментарі ІМК заявила лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко.

"Прожитковий мінімум в Україні, які б розрахунки ви не взяли, яких спеціалістів - не нижче 1250 грн. А якщо так штучно прожитковий мінімум занижений, то звідси - занижені зарплати і пенсії, всі виплати. А потім ми бачимо, що за результатами кризового 2009 року в усіх мультимільонерів і мільярдерів доходи виросли, а реальна зарплата в Україні скоротилася на 9 відсотків", - сказала вона.

Також вона зазначила, що кризові навантаження вдарили по працівниках, а не по капіталістах.

"Вони стають багатшими й багатшими. І прийнятий бюджет, у жодному разі, не зменшив апетити "банківської мафії". Жодним чином не підвищив справедливість при розподілі створюваного продукту. Ні податку на нерухомість, ні податку на розкіш, нічого ж не введено. Знову приватизація, знову зовнішні позики, які дають під умови скорочення соціальних програм. Ось на чому створений бюджет, звідси й така жебрацька зарплата і пенсія", - наголосила Н.Вітренко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram