Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
59070

Французький і український художники розмалювали "Могилянку" (доповнено фото, відео)

Французький і український художники розмалювали "Могилянку" (доповнено фото, відео)

На території першого студмістечка Києво-Могилянської академії відбулась презентація малюнка, створеного на фасаді одного з університетських корпусів французьким муралістом Жюльєном Малланом разом з українським художником Володимиром Waone Манжосом в рамках фестивалю "Французька весна 2013".

У презентації взяли участь автори малюнка, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі, голова Дитячого фонду (ООН) ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо та президент Києво-Могилянської Академії Сергій Квіт.

"Головною метою проекту є посилення культурних зв'язків між Україною та Францією, зокрема, в такому виді мистецтва як стріт-арт - сучасного русі талановитих вуличних художників зі всього світу", - йдеться в повідомленні.

Жюльєн Seth Маллан - всесвітньо відомий художник-мураліст. Вперше він приїжджав в Україну в липні 2012 р. для зйомок документального фільму про український стріт-арті. Цього разу в рамках 10-ї "Французької весни" художник представить в Україні виставку фотографій своїх малюнків з усього світу і прикрасить своїми роботами кілька стін в Києві та Харкові.

Володимир Waone Манжос - учасник відомого українського колективу Interesni Kazki.

Відео Анастасії Іскрицької

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram