Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11535

У Севастополі не буде боргів по зарплаті - голова держадміністрації

Голова Севастопольської держадміністрації Валерій Саратов пообіцяв севастопольцям зробити все можливе, щоб у місті не було боргів по заробітній платі. Про це він сказав на першотравневому мітингу, повідомили ІМК у відділі у справах преси та інформації СМДА. "Я вважаю, що найголовніша теза 1 травня - це те, що не повинно бути боргів по заробітній платі. Я докладу всіх зусиль, щоб не було боргів по заробітній платі на комунальних підприємствах міста. На вирішення цього питання, звичайно, потрібен деякий час, але у нас не буде боргів. Моє завдання - домовитися з міністерствами, знайти рішення, щоб не було боргів і на держпідприємствах. Ми разом із профспілками будемо боротися за те, щоб не було заборгованості у всіх інших підприємств ", - сказав В. Саратов.

Також голова держадміністрації розповів, що потрібно вивести з тіні заробітну плату та зайнятися створенням нових робочих місць.

"Нові робочі місця повинні бути з більш високим рівнем оплати. Якщо цього не буде, то не буде зростання добробуту городян, і бюджету не вистачатиме, і пенсій не буде вистачати", - пояснив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram