Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
28590

Для нормальної роботи Київського метрополітену необхідно 2 млн жетонів

Для нормальної роботи Київського метрополітену необхідно 2 млн жетонів

КИЇВ. 13 травня. УНН. Для забезпечення нормальної роботи Київського метрополітену необхідна загальна кількість жетонів у касах станцій близько 2 млн штук. Про це УНН повідомили у КП "Київський Метрополітен" у відповіді на журналістський запит.

Окрім 2 млн шт. жетонів, які постійно перебувають в обігу, у метрополітену є резервний запас жетонів у кількості понад 400 тис. штук.

У середньому, щомісячно виводяться з обігу до 150 тис. шт. жетонів (придбані пасажирами та невикористані у метрополітені).

Як повідомили у метрополітені, кількість жетонів поповнюється у разі необхідності . Востаннє партія жетонів у кількості 1 млн штук виготовлялася в грудні 2012 року.

Жетони для столичної підземки виготовляє ТОВ "Ректон". Як повідомили у метрополітені підприємство було визнано після проведення моніторингу цін відповідно до ЗУ "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності".

У метрополітені повідомили, що найближчим часом не планується оновлення чи зміна дизайну жетонів.

Вага жетону, який використовується на сьогодні у столичному метрополітені, становить 1 грам (±0,15 грам).

Нагадаємо, доходи київського метрополітену за І квартал від надання права на тимчасове використання місць під рекламу склали 3,5 млн грн. При цьому метрополітен отримує тільки 15% доходів від реклами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram