Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 28 лютого 2020 11:14
Новини: Політика
8400

Жовті профспілки лукавлять щодо нового Трудового кодексу - В.Хара

Два роки роботодавці і профспілки приймали рішення, знаходили компроміс для того, щоб зробити той закон, який є сьогодні, тому процедура обговорення нового Трудового кодексу вже пройшла. Про це сьогодні заявив в коментарі ІМК народний депутат від Партії регіонів, голова комітету Верховної Ради соціальної політики та праці Василь Хара.

"Це велика дурниця. Людям немає що робити. Над Трудовим кодексом Україна працювала 8 років. Над цим проектом з чистого листа вели діалог з профспілками, державою, Кабінетом Міністром і Міністерством праці. Були виїзні круглі столи в регіонах, центрі, створювалися неодноразово робочі групи, брали участь в обговоренні всі без винятку профспілки незалежні і, в тому числі, ті, що сьогодні доводять, що це поганий Трудовий кодекс. Тому ця процедура, вона вже пройшла, хто хотів, брав набільшу участь", - наголосив нардеп.

Він також сказав, що після того, як законопроект був готовий, вони прийняли рішення його віддати на відкуп роботодавцям і профспілкам, знаходили компроміс для того, щоб зробити цей законопроект, який є сьогодні.

"Ці пани, жовті профспілки, їх керівники, лукавлять. Ця процедура пройшла. Важлива була експертиза на міжнародну реалізацію праці. Десятки круглих столів, стільки розмов, судів-пересудів. Скільки було по Трудовому кодексу обговорень, ще жоден законопроект, жоден кодекс в Україні таких масштабів обговорення не мав. Хто хоче працювати - працює, дає пропозиції, хто не хоче працювати, взагалі не здатен на роботу, той обливає іншу сторону брудом", - додав В.Хара.

Нагадаємо, що українські незалежні профспілки вимагають від ВР оприлюднення в офіційних виданнях Верховної Ради України тексту законопроекту нового Трудового кодексу України та винесення його на громадські слухання та слухання у парламенті.

Також незалежні профспілки уже закликали українців вийти на мітинги протесту проти нового Трудового кодексу України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram