Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
36195

"Мисливці за браконьєрами" попалися на складанні підроблених протоколів

КИЇВ. 18 травня. УНН. Прокурорська перевірка виявила, що посадові особи управління охорони, використання відтворення біоресурсів та регулювання риболовства в Луганській області складали адміністративні протоколи стосовно не існуючих осіб. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Луганської області.

За повідомленням, прокуратурою Краснодонського району за наслідками перевірки вимог законодавства України про адміністративні правопорушення в діяльності управління охорони, використання відтворення біоресурсів та регулювання риболовства в Луганській області виявлено кримінально-карні порушення в діяльності посадових осіб вказаної установи під час притягнення до адміністративної відповідальності громадян (посадові особи з метою покращення показників складали адміністративні протоколи стосовно не існуючих осіб).

Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України. Досудове слідство проводиться слідчим прокуратури району.

За вчинення вищевказаного правопорушення санкцією статті КК України передбачена відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело: УНН