Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18960

Політолог прогнозує посилення тренду мітингової політики з 2014 року

КИЇВ. 23 травня. УНН. Останнім часом мітингова активність в Україні була на спаді, але наразі започатковується тренд активізації вуличної мітингової політики. Про це сьогодні на прес-конференції сказав директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, передає кореспондент УНН.

На його думку, акція опозиції “Вставай, Україно!”, яка пройшла у Києві 18 травня, показала, що опозиція може збирати і організовувати багатолюдні мітинги.

“Проектуючи це на 2015 рік можна говорити про те, що вулична мітингова політика буде однією з основних сфер політичної електоральної активності у 2014 на початку 2015 року”, - сказав політолог.

За його словами, опозиція завжди була активною не лише в парламенті, а й на площах. Але сьогодні влада хоче продемонструвати, що вулиці Києва вона не віддасть.
На його думку, влада могла б проігнорувати мітинг опозиції і не виводити людей на вулиці Києва 18 травня, але вона мала інший задум.

“Задум влади полягав у тому, щоб показати, що Київ вона віддавати не збирається і якщо вибори 2015 року між першим і другим туром підуть за сценарієм 2004 року, то вона не буде за цим спостерігати, а буде програмувати свою вуличну майданову політику, яка не дасть можливості вуличній майдановій політиці опозиції досягти своєї мети”, - сказав В.Карасьов.

Він також висловив думку, що завершенням акції “Вставай, Україно!” опозиція відкрила нову сторінку, а саме підготовку до виборів 2015 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram