Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
21135

М.Азаров про ВР: тиждень пройшов під знаком скандалів

КИЇВ. 24 травня. УНН. Верховна Рада на цьому тижні зробила все для того аби перешкодити, щоб ті законопроекти, які Уряд просив їх розглянути в першочерговому порядку, або не розглядалися, або були провалені. Про це під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров, повідомляє УНН.

"Звертає на себе увагу діяльність окремих політичних партій, представлених у Верховній Раді. Задайте собі питання, чим вони допомагали своїй країні в цей період? Що вони зробили для того, щоб наша країна розвивалася ще більш інтенсивно? Відповідь проста: все зробили для того, щоб перешкодити, щоб ті законопроекти, які Уряд просив їх розглянути в першочерговому порядку, або не розглядалися, або були провалені. Вся тиждень пройшов під знаком скандалів і безглуздого слововерження. Все це викликає лише жаль", - сказав прем’єр.

Він також зазначив, що було б набагато простіше і набагато легше, якби в країні була конструктивна опозиція, а не "беззмістовна і безглузда гра".

Нагадаємо, на цьому пленарному тижні Рада так і не розглянула законопроект про про перевибори у “проблемних” округах, депутати вирішили відкласти його розгляд на червень.

 

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram