Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
20535

ДІУ рефінансувала іпотечних кредитів на 41,5 млн грн

КИЇВ. 27 травня. УНН. Державна іпотечна установа України з початку поточного року рефінансувала 200 іпотечних кредитів на загальну суму близько 41,5 млн грн. Про це йдеться в офіційних матеріалах ДІУ, повідомляє УНН.

У повідомленні з посиланням на начальника управління зв'язків з громадськістю Ганну Волобуєву відзначається, що ДІУ до Дня захисту дітей 1 червня направило понад 8,1 млн грн на викуп 31 кредиту.

Як повідомлялось раніше, у цьому році ДІУ планує приступити до реалізації програми надання квартир у лізинг. За словами експертів, програма не потребує сплати першого внеску, має строк на 15 років. Скористуватися програмою зможуть усі, проте пріоритет надаватиметься працівникам бюджетної сфери. Програма має обмеження – нею скористатися можуть лише ті, хто є соціально незабезпеченим. Щодо метражу, то на 1 людину або родину з 2 осіб надається 40 кв м, за кожну дитину по 18 кв м, якщо 4 особи - 76 кВ метрів. Підраховано, що квартира 50 кв метрів коштуватиме 2,6 тис. грн на місяць.

Експерти зазначають, що потенційними учасниками програми є молоді родини, 77% з яких наразі не мають власного житла.

"На квартобліку наразі стоїть близько 150 тисяч молодих сімей, а усього їх – 2,5 мільйони. Якщо взяти рівень забезпеченості українських сімей житлом взагалі, то статистика говорить, що 56% родин живуть у власних квартирах та не потребують поліпшення житлових умов. А серед молоді таких лише 33%", - сказав Радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram