Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
24120

Майже 5 млн квадратних метрів житла України знаходиться в аварійному стані - Держстат

КИЇВ. 27 травня. УНН. Станом на 1 січня поточного року в Україні експлуатації знаходилось 4,9 млн квадратниї метрів ветхого та аварійного житлового фонду. Про це йдеться в офіційних матеріалах Державного комітету статистики, оприлюднених сьогодні, повідомляє УНН.

Вищевказаний показник становить 0,4% від усього житлового фонду України. Таким чином, за офіційними данними, у аварійному житлі проживало 117,5 тис. осіб.

Нагадаємо, за словами експертів, в Україні необхідно розробити програму з комплексної реконструкції застарілого житла на засадах державно-приватного партнерства.

"Ефективним вирішенням проблеми вбачається комплексна реконструкція кварталів шляхом зносу застарілого житлового фонду і будівництва нового сучасного житла. Відповідне законодавче підґрунтя було сформовано ще у 2006 році. На жаль, основною причиною гальмування цієї програми є неможливість отримання згоди від усіх мешканців застарілого житлового фонду на переселення у новозбудоване житло", - сказав Радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов.

Джерело: УНН
Теги: житло
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram