Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16725

Українські націоналісти заявили, що оцінюватимуть В.Горбаля за його діями

Конгрес українських націоналістів судитиме діяльність нового голови Львівської ОДА, представника Партії регіонів Василя Горбаля відповідно до його дій на посаді губернатора Львівщини. Про це у коментарі ІМК повідомив голова Львівської обласної організації КУН, депутат Львівської облради Микола Пшевлоцький.

За його словами, призначення голів ОДА - це прерогатива Президента України, який робить це із дотриманням відповідних процедур: тепер - із погодженням Кабінету Міністрів України. "Вплинути на рішення Президента, на те, що він має зробити і кого призначити - поза рамками можливого", - сказав Микола Пшевлоцький.

"Ми будемо судити про Горбаля відповідно до його дій на посаді голови Львівської ОДА. Це залежить від його поведінки у тих чи інших питаннях. Так само і резонансних, зокрема таких як святкування Дня Перемоги. Якщо святкування проходитиме згідно із українськими традиціями, в українському контексті, то це дуже добре, а якщо буде спроба повернення до того, що вже зітліло на Львівщині - до совєтських способів, то він отримає адекватну оцінку нашої політичної партії", - сказав Пшевлоцький.

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, вперше за часи Незалежності України на День Перемоги 9 травня у Львові пройде урочиста піша хода ветеранів центральною частиною міста.

Представники ВО "Свобода" натомість також намагатимуться перешкодити проведенню пішої ходи ветеранів центральними вулицями Львова.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram