Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11070

Київський чиновник незаконно привласнив 86 тис. грн бюджетних коштів

Фастівською міжрайонною прокуратурою закінчено досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням громадянина Н. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України. Про це повідомляє прес- служба прокурора Київської області.

Досудовим слідством у даній кримінальній справі встановлено, що головний спеціаліст відділу технічного нагляду за будівництвом Головного управління капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації, діючи в інтересах закритого акціонерного товариства, зловживаючи своїм службовим становищем та використовуючи його всупереч інтересам служби, достовірно знаючи про те, що в повному обсязі будівельні роботи в загальноосвітній школі у селищі Фастів-2 Київської області не виконано, підписав завідомо неправдиві документи - акти приймання виконаних підрядних робіт, тобто видав їх від імені ГУ КБ КОДА. Внаслідок цього на банківський рахунок ЗАТ незаконно перераховано бюджетні кошти в сумі 86 тисяч гривень, чим завдано істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам на вказану суму.

Під час провадження досудового слідства в даній кримінальній справі розмір завданих злочином збитків у сумі 86 тисяч гривень добровільно відшкодовано у повному обсязі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram