Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
37515

Журналісти прибрали намет біля МВС (доповнено фото, відео)

Дивіться всі матеріали: Журналісти прибрали намет біля МВС
Журналісти прибрали намет біля МВС (доповнено фото, відео)

КИЇВ. 29 травня. УНН. Журналісти прибрали намет “Тимчасовий інформаційний центр” біля Міністерства внутрішніх справ, передає кореспондент УНН.

Під час брифінгу журналістів біля МВС, активістка руху “Стоп-цензура” Наталія Соколенко повідомила, що намет “Тимчасовий інформаційний центр” активісти переносять.

“Намет ми зараз знімаємо від МВС. Причиною є те, що ми вважаємо, що 10 днів було достатньо часу провести розслідування. Намет ми перенесемо в інше місце. Ми думаємо, що рішення до цієї справи насправді ухвалюється не тут на Богомольця 10, а в іншому місці. Ми добре подумаємо, де в нашій країні є таке місце, де приймаються рішення щодо захисту прав та свобод громадян, захисту свободи слова”, - повідомила Наталія Соколенко.

Крім того рух вимагає ефективного розслідування побиття та перешкоджання професійній діяльності журналістів Ольги Сніцарчук та Влада Соделя, проведення та оприлюднення службової перевірки щодо порушення кримінальної справи за бездіяльність працівників міліції і щотижневого публічного звіту про хід цих розслідувань.
Також вони незадоволені відсутність реакції Адміністрації Президента на цей випадок.

Як повідомила адвокат Вікторія Кіріна, на сьогодні проводиться досудове розслідування за фактом перешкоджання журналістській діяльності. О.Сніцарчук і В.Содель по даному розслідуванню визнані потерпілими.
Крім того адвокат вимагає скасування випуску підозрюваного В.Тітушка під заставу.

“Ми вимагаємо вжити заходів щодо скасування ухвали запобіжних засобів у вигляді домашнього арешту В.Тітушка та обрати інших засіб, ніж застава”, - повідомила В.Кіріна.

Крім того адвокати вимагають встановити під час розслідування інших осіб, які були не впізнані.

Також вона повідомила, що на сьогодні окремо триває досудове розслідування за фактом протиправної бездіяльності працівників правоохоронних органів. Адвокати також вимагають визнати О.Сніцарчук та В.Соделя потерпілими.

До журналістів під час брифінгу не вийшли представники МВС.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram