Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
19260

ДІУ профінансувала добудову ще одного багатоповерхового будинку на 114 квартир

КИЇВ. 30 травня. УНН. Державна іпотечна установа профінансувала завершення будівництва ще одного багатоповерхового житлового будинку у м. Харкові по вулиці Дача, 55. Про це УНН повідомили у прес-службі ДІУ, посилаючись на Голову правління установи Валентина Рибачука.

Загальна площа житла у профінансованому об’єкті складає 6,2 тис. кв. метрів. Введення його в експлуатацію дозволить ще 114 родинам стати власниками окремих квартир.

З початку 2013 року за Програмою завершення будівництва об’єктів житлового призначення Державна іпотечна установа профінансувала добудову п’яти багатоповерхових будинків із загальною площею житла в них 176,5 тис. кв. метрів. На ці цілі Установа спрямувала майже 153,5 млн. грн.

"Головною метою діяльності ДІУ є виконання соціальних ініціатив Президент та Уряду щодо забезпечення житлом громадян. Так, за час реалізації Програми завершення будівництва було профінансовано 31 багатоповерхівку. Сума спрямованих коштів склала – 808 млн. грн., а площа житла у профінансованих об’єктах - понад 570 тис. кв. метрів", - зазначив Голова правління ДІІУ Валентин Рибачук.

Нагадаємо, за словами експертів, глобально вирішити проблему недобудов в Україні допоможе кластерний підхід, окрім цього галузь потребує законодавчої бази, яка б гарантувала захист прав вкладників.

"Для того, щоб у нас в майбутньому не було недобудов (наразі їх налічується більше 3 тисяч), не було обманутих вкладників, ми повинні більш активно співпрацювати з регіональними відділами, щоб муніципалітет також приймав участь, аби був так званий кластерний підхід, коли відповідальність несуть і власники землі, і банки. Щоб був захищений власник ми повинні створити відповідні закони і нормативну базу, які гарантували б вкладникам, що їх гроші, вкладені у будівництво, не пропадуть", - сказав Радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram