Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
21765

Законопроект про зовнішню рекламу створить проблеми малому бізнесу

КИЇВ. 6 червня. УНН. Асоціація зовнішньої реклами України в законопроекті, спрямованому на захист безпеки дорожнього руху від впливу зовнішньої реклами, виявили що це не спроба навести порядок, а спроба вкотре створити проблему малому і середньому бізнесу, за рахунок простих рішень. Про це УНН повідомили в прес-службі Асоціації зовнішньої реклами України.

"Ніяких єдиних європейських норм з розміщення зовнішніх реклами не існує - є загальна рекомендація в Конвенції з магістралей, яка ніде не реалізується. Кожне місто саме має право вирішувати, як і що розміщувати, і робить це дуже успішно. Навіть в одному місті можуть працювати різні правила - для історичного центру і для спальних забудов. Саме такий проект сьогодні реалізується в ряді міст, у тому числі в Києві. Реалізується він не за рік і не за два. Лондон зменшував кількість зовнішньої реклами на 35% протягом останніх 15 років, і Київ, Одеса, Львів сьогодні повторюють цей шлях - цивілізовано і планомірно", - йдеться в повідомленні.

В асоціації стверджують, що існують дослідження, які говорять про те, що реклама не підвищує аварійність на дорогах, тому що є частиною "Білого шуму", тобто оцінюється так само, як і дерева, будинки, люди. Це дослідження, в тому числі на замовлення американського, російського урядів, тому їх складно запідозрити в "замовленні". Зовнішня реклама нічим не відрізняється від дерев, будинків, людей у ​​сприйнятті водія - це елементи середовища.

Також в асоціаціїї зауважують, що зовнішня реклама - це бюджети міст. Тільки Київ торік отримав 125 мільйонів грн. Рекламісти пропонують дозволити поетапно вирішити проблему засилля реклами в кожному конкретному місті.

"Щити нікуди прибирати вглиб доріг (у містах знаходяться, наприклад, будинки), і ніхто не буде це робити, так як це величезні інвестиції. Ми просто зіткнемося з тим, що одномоментно вздовж доріг будуть кинуті тисячі конструкцій - вони будуть іржавіти і гнити, часто створюючи аварійні ситуації. Кількість аварій не впаде, якщо ми відсунемо щити вглиб доріг. Навпаки, може і збільшитися, оскільки іншого освітлення над дорогою часто просто немає", - підсумовують в асоціації.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram