Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15915

Рада отримала 8255 звернень щодо порушення законності

Протягом січня-березня 2010 року до Верховної Ради України надійшло 8255 пропозицій, заяв і скарг, у яких порушуються питання забезпечення законності та правопорядку, реалізації прав і свобод громадян. Це становить 33,5% від отриманої парламентом пошти, повідомили ІМК у Відділі звернень громадян Апарату Верховної Ради України. Загалом, у першому кварталі поточного року до Верховної Ради України надійшло 24 363 пропозиції, заяви і скарги громадян, що на 268 більше, ніж за відповідний період минулого року.

Як і раніше, істотна кількість звернень стосуються соціальних проблем. Так, з початку року до Верховної Ради України надійшло 3533 звернення на соціальну тематику, що становить 14,4% від загальної кількості отриманої кореспонденції.

Згідно з інформацією, наданою секретаріатами депутатських фракцій, з початку поточного року до народних депутатів України, їх помічників- консультантів у виборчих округах звернулися 107,5 тис. виборців, розглянуто 32,6 тис. письмових звернень, проведено 8,2 тис. особистих прийомів та 6,5 тис. зустрічей з виборцями.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram