Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
120315

На заводі ім. В.О. Малишева відбулися ходові випробування першого серійного танку "Оплот"

КИЇВ. 26 червня. УНН. Вчора, 26 червеня, ДП «Завод ім. В.О. Малишева» відвідала інспекція Королівської Тайської армії на чолі з командувачем бронетанкових військ Бунсантіном Сансаватом з метою ознайомлення з ходом виконання контракту щодо поставки до Таїланду 49 одиниць основних бойових танків «Оплот». Про це УНН повідомили в пресс-службі Державного Концерну «Укроборонпром».

Представникам тайської інспекції продемонстрували ходові якості та тактико-технічні характеристики першого серійного танку "Оплот", виготовленого на виконання згаданого контракту.

"Сьогодні Укроборонпром представив перший серійний танк «Оплот». Це танк нового покоління, з новими технологіями та інноваціями світового рівня. Цей танк наочно демонструє, що Державний концерн «Укроборонпром» виконує взяті на себе зобов’язання перед Таїландом в узгоджені строки", - сказав генеральний директор ДК «Укроборонпром» Сергій Громов

За його словами, контракт буде повністю виконано до кінця 2014 року.

С.Громов також зауважив, що українсько-тайський контракт принципово важливий для країни та для ДК «Укроборонпром». Адже він завантажує виробничі потужності українських підприємств та дозволяє Україні розвиватись, як провідному світовому виробнику та експортеру військової техніки.

"Український танк підвищить боєготовність Королівської Тайської армії. Бойовий танк "Оплот" відповідає всім світовим досягненням у військовій сфері", - повідомив командувач бронетанкових військ Королівської Тайської армії, генерал-майор Бунсантін Сансават.

Нагадаємо, що у вересні 2011 року між ДК «Укрспецекспорт» та оперативним управлінням Королівської Тайської армії було укладено контракт щодо поставки до Таїланду 49 одиниць основного бойового танку «Оплот». Загальна вартість контракту перевищує 200 млн. дол. США. Виконання зазначеного контракту ДП «Завод ім. В.О.Малишева» розпочало у квітні 2012 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram