Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11100

Інвестування в житло стане безпечнішим - О.Клименко

Депутати Верховної Ради України ухвалили зміни до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла. За проект закону, який презентував у парламенті голова підкомітету Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, член Правління Української народної партії Олександр Клименко, проголосувало 288 народних депутатів. "Відтепер інвестувати в будівництво нового житла стане безпечніше", -

наголосив народний депутат, зауваживши, що "завдяки прийнятим змінам підвищиться захист прав інвесторів, відповідальність забудовників та фінансових установ-управителів". Про це ІМК повідомили у прес-службі УНП.

За словами О.Клименка, цей закон є частиною антикризової програми, спрямованої на стабілізацію ситуації в будівельній галузі України. "Завдяки заходам, що вже були впроваджені, нам вдалося утримати будівельну галузь від остаточної руйнації, але у 2008 - 2009 роках близько 50% об`єктів були втрачені", - повідомив О.Клименко.

Водночас можна буде створити рівноправну добросовісну конкуренцію та запобігти фінансовим зловживанням у процесі житлового будівництва та інвестування.

"Це, у свою чергу, сприятиме стабілізації ситуації на первинному ринку житла", - пояснив він.

О.Клименко також наголосив, що "закон забороняє збирати кошти до виникнення у забудовника права на забудову, а також робить неможливим інвестування однієї квартири декількома інвесторами без їхньої згоди".

"Прийняті норми передбачають обов`язкове страхування та повернення довірителям залишків коштів, невикористаних на фінансування будівництва житла", - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram