Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12885

Цушко може дати нове дихання СПУ - Є.Філіндаш

"Наскільки я знаю, Василь Цушко не приймав поки що жодного рішення щодо того, очолювати Соціалістичну партію України чи ні. Це поки що лише гіпотетичні розмірковування", - таку думку ІМК висловив колишній член політради Соціалістичної партії України, заступник голови партії "Народна влада" Євген Філіндаш.

"Якби Василь Цушко очолив Соцпартію, то для партії була б досить велика користь від цього. Оскільки ні для кого не таємниця, що СПУ зараз перебуває в кризі і не має фактично жодного авторитету і впливу на процеси. Це показали в тому числі й підсумки останніх президентських виборів. Тому, безумовно, потрібне якесь свіже та нове дихання для СПУ, і одним із таких небагатьох кроків, які можуть дати це нове дихання, є новий лідер, який міг би принести нову енергію й оновити роботу, надати нового імпульсу для роботи в партії", - зазначив Є.Філіндаш.

"Наскільки я знаю, такі пропозиції до Василя Цушка надходять від різного рівня соціалістів, і зараз багато хто в партії серед тих, хто залишився, бажає запросити його на посаду лідера", - підкреслив співрозмовник агентства.

Як повідомляв ІМК, лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз не виключає, що новим головою партії може стати міністр економіки Василь Цушко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram