Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15570

В.Слаута: роботу академії аграрних наук оптимізують

На сьогоднішньому засіданні урядового Комітету з питань аграрної політики було заслухано інформацію про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Національній академії аграрних наук України. Про це ІМК повідомили у прес-службі КМУ.

За інформацією Мінагрополітики, вже утворено разом з Мінфіном, Мінекономіки та НААНУ робочу групу для підготовки пропозицій з оптимізації роботи Академії, удосконалення її структури.

Національною академією затверджено Концепцію наукового забезпечення розвитку агропромислового комплексу, де конкретизовані якісні та кількісні характеристики наукової продукції, яка має бути отримана в результаті наукових досліджень і розробок. Також розроблено нове Положення про порядок формування тематики наукових досліджень та контролю за їх виконанням, де передбачені нові підходи до формування річних тематичних планів досліджень.

Крім того, вже схвалено відповідне розпорядження НААНУ "Про заходи щодо усунення виявлених аудитом Рахункової палати України порушень і недоліків у діяльності УААН".

Ці рішення сприятимуть реалізації завдань із високотехнологічного розвитку сільського господарства і переробної промисловості як стратегічного пріоритету діяльності та забезпечення координації роботи відповідних міністерств із впровадження наукових результатів в агропромислове виробництво.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram