Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15240

О.Папаіка: податкова система має бути підзвітною суспільству

Про основні напрями і пріоритети роботи державної податкової служби йшлося під час зустрічі Голови ДПА України Олександра Папаіки з керівником проекту "Програма модернізації державної податкової служби України" з боку Світового банку Мунавером Султаном Кваджею 12 травня. Про це ІМК повідомили в прес-службі ДПА. Під час зустрічі, на якій також були присутні заступник Голови ДПА України Василь Регурецький, керівники структурних підрозділів ДПА України, представники Світового банку, обговорювався стан реалізації проекту "Модернізація державної податкової служби України - 1".

„Фіскальна система має трансформуватись із примусової у стимулюючу щодо добровільності сплати податків. Податки повинні сплачуватись добровільно", - наголосив Олександр Папаіка. За його словами, податкова система має бути відкритішою та підзвітною суспільству.

М.Кваджа відзначив значний прогрес, якого досягнуто у реалізації проекту модернізації державної податкової служби, зокрема, у частині системи управління ризиками, впровадження електронної звітності, активізації роботи контакт-центру. Також представники Світового банку позитивно оцінили кроки ДПА України у напрямі створення сприятливої для бізнесу атмосфери та скорочення видатків на адміністрування надходжень до бюджету.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram