14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
54960

В.Олійник: Ю.Тимошенко хоче за кордон для проведення політичної операції

В.Олійник: Ю.Тимошенко хоче за кордон для проведення політичної операції

КИЇВ. 12 липня. УНН. Народній депутат від Партії регіонів Володимир Олійник вважає, що Юлії Тимошенко намагається виїхати за кордон за для політичної операції. Таку думку він висловив у коментарі кореспонденту УНН.

"Саме тому йде пропаганда того, що Тимошенко потрібна операція, яку можуть зробити тільки німецькі лікарі і тільки у Німеччині", - наголосив політик.

"Позиція наших лікарів логічна – абсолютно не провівши діагностику, німецькі лікарі призначили операцію. Дивно якось… Треба ж зробити діагностику, здати аналізи. А якщо це якась політична операція, не пов’язана із медичною, то там байдуже який діагноз", - зауважив нардеп.

Заяви захисника С.Власенка про тиск на українських лікарів з боку влади політик назвав абсолютно безпідставними: "Тиск відбувається тільки з боку Тимошенко".

В. Олійник наголосив, що саме через бажання виїзду за кордон, Ю.Тимошенко і її захисники паплюжать честь українських лікарів.

Крім цього В. Олійник зазначив, що в Україні є обладнання для проведення операцій, яке не гірше за обладнання у німецькій клініці "Charité". А бажання VIP-ув’язненої лікуватися за кордоном парламентарій назвав черговими забаганками.

"Тут питання у тому, що вони ж заздалегідь заявили – не хочуть щоб навіть німецькі лікарі проводили операцію в Україні. Те, що він каже про обладнання – це не правда. В України є добре обладнання, яке відповідає їхнім стандартам. Його на всяк випадок напевно перевірять на всі фобії Тимошенко – випромінювання і так далі. Обладнання в Україні є не гіршим ніж в "Charité". Це без сумнівів. Мотивів для виїзду Тимошенко за кордон для проведення операції нема. А всякі забаганки… Це людям із маніями такими треба у психіатрів лікуватися. А вони ще й державою хочуть керувати", - зауважив політик.

Нагадаємо, захисник Юлії Тимошенко назвав абсурдними твердження українських лікарів про можливість проведення операції його клієнтці в Україні. Захист Ю.Тимошенко наполягає на тому, що їй необхідна операція в Німеччині.

Як відомо, 5 серпня 2011 року колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко була арештована в ході судового процесу у справі про перевищення влади і службових повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році. Суд засудив Ю.Тимошенко до семи років тюремного ув’язнення з подальшою трирічною забороною займати державні посади і до відшкодування збитків у сумі приблизно 190 млн доларів.

З 30 грудня 2011 року Ю.Тимошенко відбуває покарання у виправній колонії. З 9 травня 2012 року вона проходить реабілітацію у ЦКЛ № 5 “Укрзалізниці” у Харкові.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram