14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
38265

Нардеп про лікування Ю.Тимошенко: шанованим українським лікарям байдуже яка влада

КИЇВ. 12 липня. УНН. Українським лікарям з іменем байдуже яка влада, а тому про політичний тиск у питанні лікування Юлії Тимошенко говорити неможна. Про це у коментарі УНН сказав народний депутат Володимир Олійник.

"В Україні є багато лікарів з ім’ям. Невже люди, визнані як фахівці, які мають ім’я будуть проводити якісь невірні дії з пацієнтом?! Звичайно ні. Лікарям зі стажем з ім’ям вже байдуже яка влада. У нас є фахівці, до яких звертаються іноземці. Я знаю таких українських лікарів, які ніколи не поступляться нічим – вони краще відмовляться проводити операцію, ніж будуть робити те, що вважають нашкодить пацієнту", - наголосив парламентарій.

В. Олійник наголосив, що саме через бажання виїзду за кордон, Ю.Тимошенко і її захисники паплюжать честь українських лікарів.

Нагадаємо, захисник Юлії Тимошенко назвав абсурдними твердження українських лікарів про можливість проведення операції його клієнтці в Україні. Захист Ю.Тимошенко наполягає на тому, що їй необхідна операція в Німеччині.

Як відомо, 5 серпня 2011 року колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко була арештована в ході судового процесу у справі про перевищення влади і службових повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році. Суд засудив Ю.Тимошенко до семи років тюремного ув’язнення з подальшою трирічною забороною займати державні посади і до відшкодування збитків у сумі приблизно 190 млн доларів.

З 30 грудня 2011 року Ю.Тимошенко відбуває покарання у виправній колонії. З 9 травня 2012 року вона проходить реабілітацію у ЦКЛ № 5 “Укрзалізниці” у Харкові.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram