Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15135

США стурбовані відносинами РФ і Сирії у ядерній галузі

Офіційний представник держдепартаменту США Філіп Кроулі висловив в середу стурбованість російсько-сирійськими контактами в ядерній енергетиці, заявивши, що "країни, які мають намір співпрацювати з Дамаском у цій сфері, повинні бути в курсі несумлінності Сирії у ядерних питаннях", повідомляє РІА "Новости". "Що нас турбує, так це те, що Сирія не відповіла на питання, що виникли до неї в рамках договору про нерозповсюдження ядерної зброї", - заявив Кроулі.

"І всі країни, які співпрацюють з Сирією в галузі ядерної енергетики, повинні приймати цей факт до уваги", - додав офіційний представник держдепу США.

У вівторок під час офіційного візиту в Дамаск президент Росії Дмитро Медведєв висловив готовність російської сторони побудувати АЕС в Сирії за прикладом Ірану, який є її головним союзником у регіоні, відзначає агентство.

У свою чергу глава "Росатома" Сергій Кирієнко підтвердив раніше, що між лідерами Росії та Сирії відбувся принципова розмова про створення АЕС на території цієї близькосхідної країни, відзначивши при цьому, що у співпрацю в атомній сфері входить також наука, ядерна медицина, підготовка кадрів і електроенергетика.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram