Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
36630

Раді пропонують зробити виборними посади дільничних, прокурорів та суддів

Раді пропонують зробити виборними посади дільничних, прокурорів та суддів

КИЇВ. 15 липня. УНН. У Верховній Раді України зареєстровано три законопроекти: 2564а, 2563а, 2562а від 8 липня 2013 року, якими пропонується обирати дільничних міліціонерів та прокурорів територіальними громадами на 4 роки, а суддів – на 5, повідомляє кореспондент УНН.

Вибори, мають проводитися одночасно з виборами міських та сільських голів відповідно до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

Дільничні та прокурори згідно закону мають обираютися терміном на 4 роки, а судді – на 5 відповідними територіальними громадами.

"До проведення перших виборів рішення про призначення та звільнення посадових осіб, призначення яких відбувається за результатами виборів, здійснюється відповідними місцевими радами шляхом таємного голосування", - йдеться у законопроекті.

Законом також передбачається, що суддя не може обіймати одну адміністративну посаду відповідного суду більш як два строки підряд.

Законопроекти зареєстрував нардеп від "Батьківщини" Сергій Соболєв. Профільним комітетом законопроекту є комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Наразі документ надано для ознайомлення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram