Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10920

В.Литвин виступив за вибори по відкритим спискам

Голова Верховної Ради Володимир Литвин виступає за необхідність проведення виборів до Верховної Ради України за відкритими партійними списками та повернення до мажоритарної системи на виборах органів місцевого самоврядування. Про це ІМК повідомили у прес-службі парламенту.

За внесення відповідних змін до законодавства В.Литвин висловився у середу, відкриваючи парламентські слухання на тему: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад".

"Для того, щоб відбулося цивілізоване структурування у політичному і партійному плані, потрібно повернутися до мажоритарної виборчої системи до рівня області включно, а до Верховної Ради України, як компроміс, розуміючи реалії, - за відкритими партійними списками, - сказав В.Литвин. - В іншому випадку країну буде колотити безкінечно. Це добре, коли у країни є запас міцності. А у нас сьогодні запасу міцності немає, ми повинні жити і працювати виключно з коліс. Тому треба приймати радикальне рішення, наступивши на горло партійним інтересам".

Голова Верховної Ради зазначив, що недосконалість існуючої системи місцевих виборів є першопричиною усіх проблем і негараздів, які переживає Україна, насамперед з огляду на те, що ця система не враховує інтереси місцевих громад. Тому, на його переконання, від розв`язання існуючих проблем місцевого самоврядування залежатиме розвиток України та її майбутнє.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram