Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 28 листопада 2020 13:47
Новини: Політика
16020

В Україні визначили найкращий юридичний виш

В Україні оприлюднили рейтинг юридичних вищих навчальних закладів за якістю освіти. Про це під час прес-конференції у медіа-холі ІМК повідомив голова Союзу юристів України, д.е.н., к.ю.н., професор, академік АЕН України Валерій Євдокимов.

За його словами, конкурс за ініціативою Союзу юристів України та Міністерства освіти і науки. Перше місце посіла Одеська національна юридична академія, друге - Національна академія ім.Я.Мудрого у Харкові, третє - Національний університет внутрішніх справ.

Як стверджує доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України, керівник департаменту КНУ ім.Т.Шевченка Василь Шакун, подібний рейтинг було засновано насамперед, щоб дізнатись якість підготовки фахівців в галузі правознавства.

"Окрім того, ми заснували ряд інших премій. Це премія за кращий підручник, а також рейтинги кращий викладач, кращий художній твір та кращий кінофільм. Поступово до кінця року будуть підведені такі підсумки цих рейтингів і вручені відповідні нагороди", - повідомив В.Шакун.

На запитання, яким чином будуть нагороджувати переможців, В.Шакун заявив, що першим трьом вищим навчальним закладам, які зайняли найвищу позицію у цьому рейтингу, "будуть вручені статуетки Святого Володимира".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram