Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
32145

О.Семерак: у вівторок Україна втратить ГТС

Всупереч своїм публічним заявам, нинішня влада готується віддати Росії українську газотранспортну систему, заявив в ефірі одного з українських телеканалів член опозиційного уряду, народний депутат України (БЮТ) Остап Семерак. Про це ІМК повідомили у прес-службі партії "Реформи і порядок".

За словами О.Семерака, представник владної коаліції, депутат Василь Кисельов підготував проект закону, що передбачає скасування тієї частини Закону України "Про трубопровідний транспорт", яка забороняє будь-яку реорганізацію і приватизацію державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту, відчуження, передачу з балансу на баланс, до статутного фонду інших юридичних осіб, у концесію, оренду, лізинг, управління основних фондів та акцій цих підприємств, а також основних фондів та акцій НАК "Нафтогаз України", дочірних та заснованих нею підприємств і газосховищ.

"Останньою перепоною для команди Януковича на шляху до здачі нашої газотранспортної системи і взагалі всього газового господарства є цей закон, внесений Блоком Юлії Тимошенко і прийнятий у 2007 році", - відзначив Остап Семерак.

"Я прогнозую, що цей закон, який ховають від народних депутатів, можливо, завтра (14 травня), можливо, у вівторок буде поставлений на голосування. І не виключено, що ми отримаємо "сюрприз": коли президенти (України і Росії. - Ред.) зустрінуться в понеділок чи у вівторок, Україна втратить свою газотранспортну систему", - наголосив Остап Семерак.

"І не потрібно розповідати, що це є благо для України, що це альтернатива "Південному потоку". Це є загроза втрати нашої стратегічної власності, і я застерігаю Партію регіонів від таких непродуманих кроків", - підкреслив член опозиційного уряду.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram