Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24420

Головнокомандувач ЗСУ: Україна та США - стратегічні партнери

У Києві відбулася зустріч начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Івана Свиди із заступником міністра оборони США, послом Александром Вершбоу. Про це ІМК повідомили у прес-службі Міноборони.

У зустрічі також взяли участь заступник начальника Генерального штабу ЗСУ віце-адмірал Ігор Кабаненко, т.в.о. начальника Управління євроатлантичної інтеграції Генерального штабу ЗСУ полковник Олександр Буняк, начальник Центрального управління військового співробітництва ЗСУ полковник Микола Садеков, аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні полковник Річард Андерсен та інші посадові особи.

"Україна і США були, є і будуть стратегічними партнерами", - наголосив на початку зустрічі І.Свида.

Обговорюючи питання проведення міжнародних навчань на території України у 2010 році, сторони відзначили важливість їх проведення в контексті підвищення польового вишколу підрозділів ЗСУ і висловили сподівання, що Верховна Рада підтримає відповідний законопроект, поданий Президентом.

Заступник міністра оборони США високо оцінив участь Збройних Сил України у міжнародних миротворчих операціях, зокрема, антитерористичній операції НАТО в Середземному морі "Активні зусилля".

Також під час зустрічі сторони торкнулися питань надання урядом США фінансової та матеріально-технічної допомоги Україні в рамках програми матеріально-технічної допомоги "FMF" та "IMET" (Міжнародна програма військової освіти та підготовки).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram