Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
54855

В.Путін виступив за об'єднання української економіки з російською

КИЇВ. 27 липня. УНН. Президент Росії Володимир Путін підтвердив, що Росія поважатиме будь-який вибір України в галузі економічної інтеграції, але зазначив, що конкурентні переваги українська економіка може отримати, тільки об'єднавшись з російською. Про це він заявив, виступаючи перед учасниками міжнародної конференції, яку організував громадський рух "Український вибір", передає УНН.

"Сьогодні йде дуже напружена конкурентна боротьба на світових ринках, за ці ринки. Упевнений, що переважна більшість присутніх тут розуміє, що, тільки об'єднуючи зусилля, ми можемо бути конкурентоспроможними і виграти в цій, досить жорсткою, конкурентній боротьбі. При цьому у нас є всі підстави вважати, що ми можемо і повинні це зробити ", - зазначив В.Путін та додав: "Ми будемо поважати будь-який вибір українського народу і української держави за глибиною участі в тих інтеграційних процесах, які відбуваються на пострадянському просторі".

Як повідомляв УНН, В.Путін під час конференції також наголосив, що хоче будувати відносини з Україною на принципах взаємної довіри. “Ми завжди поважали і будемо поважати вибір наших українських партнерів, колег, друзів і братів, яким би він не був. Хочеться, щоб цей вибір був вірним, а наша співпраця була побудовано на принципах прозорості, взаємної довіри і духовної єдності”, — зазначив В.Путін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram