Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
28245

Показники безробіття в Єврозоні зменшились вперше за 2 роки

Показники безробіття в Єврозоні зменшились вперше за 2 роки

КИЇВ. 31 липня. УНН. Число європейських безробітних вперше знизилось за останні 2 роки, передає УНН із посиланням на Associated Press.

Показники Євростату демонструють, що у країнах, у яких національною валютою є євро, безробітних поменшало з 24 млн. до 19.27 млн., що є першою позитивною тенденцією, яка свідчить про поступовий вихід європейської економіки зі стану рецесії.

"Хоча і показники ще далекі від того, щоб можна було говорити про значний підйом, але сам факт зменшення безробіття, яке до недавніх пір невпинно росло, свідчить про стабілізацію ситуації", - говорить економіст інвестиційного банку RBC Capital Markets Тімо дель Карпіо

Економіка країн Єврозони активно пішла на спад наприкінці 2011 року через боргову кризу і багато держав затягнули пояси по-максимуму, намагаючись зекономити кошти. Найболючіший удар по економічному процвітанню завдало безробіття серед молоді віком до 25 років, оскільки через високі стандарти життя та поріг пенсійного віку, молодим спеціалістам важко конкурувати з досвідченими професіоналами середнього та старшого віку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram