Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
28800

Укрдержреєстр встановив веб-камери у 23 регіонах України – Д.Ворона

КИЇВ. 31 липня. УНН. У найбільших відділеннях, де здійснюється державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, 23-х регіонів України встановлено веб-камери. Про це сказав голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона на своїй сторінці у мережі Facebook.

Зображення веб-камер транслюється на офіційному сайті Державної реєстраційної служби України у розділі "Веб-камери органів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців".

"Кожного дня за допомогою веб-камер, які встановлені у відділеннях державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, я перевіряю яка ситуація з реєстрацією бізнесу у регіонах. На сьогодні веб-камери вже встановлені у 23 регіонах - саме в тих відділеннях, куди приходить найбільша кількість людей. Таким чином, кожна людина, скориставшись сайтом Укрдержреєстру, може самостійно перевірити ситуацію у найближчій реєстраційній службі. Черг практично немає. Пікові моменти бувають зранку, а у другій половині дня завантаженість реєстраторів менша, тож подати документи на реєстрацію можна швидше", - зазначив Дмитро Ворона.

Нагадаємо, за словами Президента України В.Януковича, в Україні встановлено прозорі механізми започаткування й закриття бізнесу.

"Сьогодні Україна впевнено долає непростий шлях перетворень. За рахунок дерегуляції діяльності бізнесу були суттєво спрощені дозвільні та реєстраційні процедури, встановлено прозорі механізми започаткування й закриття бізнесу. Звужено сфери прямого адміністративного контролю з боку держави, вдалося уніфікувати адміністративні послуги", - йдеться у вступному слові Президента України Віктора Януковича до щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram